Вам передзвонити?
Доставка по всій Україні bellasecret@ukr.net

Jasmin

Сортувати за:

Для того, щоб людина могла повноцінно відпочити і набратися сил після активного трудового дня, вона повинна відчувати себе вдома максимально комфортно і затишно. Саме такі відчуття дарує Jasmin одяг для дому та сну. Різноманітність моделей цієї української торгової марки преміум-класу дозволяє вибрати комплект для повсякденного носіння або для особливих випадків.

Виробник теж не обділяє увагою і малюків, пропонуючи батькам Жасмин дитячі піжами купити. Україна може пишатися цим брендом, оскільки його продукція за якістю не лише не поступається європейським аналогам, а й приємно дивує ціною.

Особливості торгової марки

Жасмін піжами і інші комплекти для сну виготовляються за передовими технологіями.

Jasmin одяг може конкурувати з іменитими брендами завдяки таким особливостям:

  1. Висока якість тканин, мережив і фурнітури. Компанія працює з європейськими постачальниками сировини, і єдина серед східноєвропейських виробників, хто використовує при пошитті білизни найдорожчий, бельгійський поролон.
  2. Суворе дотримання високих стандартів пошиття. Продукція виготовляється на високотехнологічному обладнанні Juki. У процесі створення однієї моделі може бути задіяно до 46 машин, кожна з яких призначена для виконання особливих ​операцій. При обробці швів і вузлів використовується сучасна дорога італійська технологія Cif Remoldi. Саме тому Jasmine піжами і інша білизна бренду довговічна і не викликає дискомфорту при носінні.
  3. Повний цикл виробництва. Всі етапи виробництва, починаючи від ескізів і розкроювання до пакування готового комплекту, здійснюються на одній території в Луцьку. Така організація бізнесу дозволяє істотно скоротити собівартість продукції, тому піжама жіноча Жасмин, купити яку можна в нашому магазині, коштує набагато дешевше, ніж моделі інших виробників преміальної білизни.

Кому підійдуть комплекти української фабрики?

Спідня білизна та одяг для сну і відпочинку українського бренду підійде тим, хто звик до високих стандартів якості, але не хоче переплачувати. Позитивні відгуки покупців, які вже змогли купити цю білизну в Києві та інших містах України, де є офіційні магазини бренду, підтверджують заявлені виробником переваги продукції.

На нашому сайті Bella Secret моделі цього виробника можна придбати всього за один клік і вже за кілька днів насолоджуватися якісним і гарним одягом.